Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Par mums

Esiet sveicināti!

Jūs iepriecinās ne tikai mūsu daudzveidīgais piedāvājums, bet arī izdevīgas cenas un laba kvalitāte. Mūsu profesionālie darbinieki vienmēr gādā, lai ceļojums ikvienam sagādātu patiesi lieliskus iespaidus un paliktu labā atmiņā, jo pats svarīgākais mums ir, lai klienti no ceļojuma atgrieztos apmierināti. Pie mums atradīsiet vislabāko, interesantāko un aizraujošāko ceļojumu tieši Jums.

"Turismabirojs.lv" panākumu pamatā ir augstas kvalifikācijas darbinieki ar speciālu sagatavotību, kas atbilst visstingrākajām mūsdienu prasībām, kuri spēj īsā laikā sagatavot klientam visizdevīgāko piedāvājumu - nodrošinot ērtus lidojumu laikus, labas viesnīcas, automašīnu īri vai citus pakalpojumus. „Turismabirojs.lv" ir liels starptautisko partneru tīkls, kas ļauj piedāvāt jums vislabāko apkalpošanu kā arī nodrošina pakalpojumu sniegšanu visā pasaulē.

Mūsu misija:
Nodrošināt daudzveidīgus, ērtus un kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus, tādējādi sniedzot klientiem gandarījumu par vērtīgi pavadītu laiku un veidojot aģentūras atpazīstamību.

Darbības pamatprincipi:
• Kvalitāte - sasniegt augstāko klientu apmierinātības līmeni;
• Uzticamība - būt izvēlētiem klientu vidū;
• Finansiāla stabilitāte - drošības garants mūsu klientiem.

Galvenie mūsu ceļojumu veidi:
• Biznesa un atpūtas braucienu organizēšana:

- Grupu ceļojumi ar autobusu un lidmašīnu, 
- Grupu ceļojumi nedēļas nogalēs, brīvdienu ceļojumi,
- Čarterlidojumi un atpūta silto zemju kūrortos, 
- Eksotiskie ceļojumi (grupās un individuāli),
AKTUĀLI! - Motivējošie ceļojumi darba kolektīviem.

Galvenie ceļojumu galamērķi:
Grupu ceļojumi ar ekskursiju programmu ar autobusu / lidmašīnu: Baltijas valstis (Latvija, Lietuva, Igaunija), Balkānu valstis (Horvātija, Serbija, Melnkalne, Bosnija, Hercegovina), Eiropa (Austrija, Beneluksa valstis, Čehija, Francija, Grieķija, Itālija, Lielbritānija, Norvēģija, Polija, Portugāle, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Šveice), Kuba, Taizeme, Meksika, Islande, Brazīlija, Argentīna, Dienvidāfrikas Republikas - Tanzānija, Zambija un Kenija.

Čarteri un atpūta: Ēģipte (Hurgada, Šarm El Šeiha), Kanāriju salas (Tenerife, Gran Kanarija), Apvienotie Arābu Emirāti, Dominikānas republika, Kuba, Grieķija, Horvātija, Bulgārija, Taizeme, Turcija, Tunisija, Spānija (Barselona, Malaga, Maljorkas sala), Kipra, Sicīlija.

Nedēļas nogales (lidojums, ekskursiju programma gida pavadībā): Londona, Parīze, Roma, Berlīne, Vīne, Venēcija, Barselona, Amsterdama.

Aviobiļešu rezervācija:
Mūsu darbinieki ir speciāli apmācīti un saņēmuši sertifikātus par AMADEUS un/vai GALILEO - globālās aviobiļešu on-line rezervēšanas sistēmu apguvi. Strādājot ar AMADEUS vai GALILEO, vienviet redzam visu aviokompāniju iespējamos lidojumus, cenas un pieejamo vietu skaitu. Tāpēc mūsu ceļojumu konsultanti var ieteikt klientiem, ar kuru aviokompāniju - AIRBALTIC, SAS, LUFTHANSA, ČSA, LOT, KLM, FINNAIR u.t.t. dotajā maršrutā un laikā ir visizdevīgāk lidot.
Mēs sadarbojamies ar visām pasaules aviokompanijām un mūsu birojā Jūs varat nopirkt vai rezervēt aviobiļetes uz jebkuru pasaules malu! Piemeklēsim visizdevīgāko lidojuma variantu un nopirktās biļetes Jums nogādāsim bez maksas!

Viesnīcu (naktsmītņu) rezervēšana:
Viesnīcu rezervēšanai izmantojam AMADEUS, GALILEO, GOGLOBAL, GTA, MAGELAN, AIC u.c. globālās on-line rezervēšanas sistēmas, kā arī sadrbojamies pa tiešo ar daudzām viesnīcām dažādās pasaules valstīs. Piedāvājam piemeklēt un norezervēt jūsu vajadzībām piemērotāko un par visizdevīgāko cenu variantu no vairāk kā 100 000 viesnīcu piedāvājumiem visā pasaulē.
Savā darbā izmantojam vairākas rezervēšanas sistēmas, lai salīdzinātu cenas dažādās sistēmās, tāpēc saviem klientiem vienmēr varam piedāvāt iespējami zemākās cenas aviobiļetēm, viesnīcu u.c. tūrisma pakalpojumiem, kā arī sniegt priekšlikumus par izdevīgāko ceļojuma variantu laika un izmaksu ziņā.

Papildus pakalpojumi:

Ceļojumi uz kredīta, prāmju, autobusu biļešu rezervācija, apdrošināšana, gidu pakalpojumi, konferenču un semināru organizēšana, tūrismu transporta īre, vīzas, dāvanu kartes.

Pārliecinieties par augstas klases servisu, izmantojot „Turismabirojs.lv" pakalpojumus. Izmantojiet mūsu pieredzi un tehniskās iespējas un ceļojiet bez rūpēm un raizēm!

Iepazīsti pasaules burvību ceļojot!

 


 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests