Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Svētceļojumi

Indija – Sai Babas rams, Palmu lapu lasījumi,
vizīte pie vēdiskā astrologa, meditācijas Piradā,
seno tempļu apmeklējums
  

04.11. 24.11.2013.

21 diena

cena 895 LVL  

INDIJA pārsteigumu zeme! maina ikvienu, kam pieskaras. ir zeme, kur dzīvoja dievi, tā ir zeme, kur cilvēkiem tika nodotas zināšanas Vēdas, tā ir zeme, kur nesavienojamais savienojas, kur nezināmais kļūst par zināmu, kur tiek atrast kādreiz zaudētais. ir zeme, kur gribas atgriesties vēl un vēl... Neticat?  

Laiks to visu pārbaudīt un izbaudīt! 

indija.jpgindija1.jpg 

1.diena (pirmdiena) - 04.11.2013 
Visi darbi padarīti... varam doties ceļā
15.45 – 18:40 lidojums Rīga – Stambula
19
:45 – 05:05 (+1) lidojums Stambula Deli
  

2.diena (otrdiena) - 05.11.2013
05:05 ielidošana Deli
07:00 lidojums uz Bangalori, ierodamies Bangalorē ~ 10:00
Transfērs no lidostas uz Puttaparti, Sai Babas ašramu ar komfortablu autotransportu (ar kondicionieri), iekārtošanās ašramā, 2-3 cilvēki istabiņā*
Brīvais laiks atpūtai.
Vakara daršana apmeklējums (tempļa apmeklējums).
 

3.diena (trdiena) - 06.11.2013
Puttaparti – Sai Babas ašrams
Puttaparti ciemā, daktera Rao klīnikā, ir iespējams apmeklēt jogas nodarbības BEZ MAKSAS, katru dienu no 06:30 7:30
08:00 – 09:30 daršana apmeklējums (došanās uz templi, kur Sai Babas studenti 1h lasa vēdas, tad 30 min. dzied badžanas (Dievu slavinošās dziesmas), pēc tam visiem rindas kārtība ir iespēja doties pie Samadhi (vieta tempļa centrā), kur enerģijas ir daudz spēcīgākas.
Iepazīšanās ar ašramu.
16:30 – 18:00 vakara daršana apmeklējums.
Brīvais laiks.
Vairāk  informācijas  par  ramu  un  piedāvātajām  aktivitātēm  tajā  varēsiet  saņemt  pēc reģistrēšanās braucienam.  

4.diena (ceturtdiena) - 07.11.2013
Puttaparti
Pēc rīta daršana, Džoti muzeja apmeklējums skaists muzejs, kas stāsta par  Sai  Babas dzīvi un misiju.
12:30 – 13:30 ašramā ir pusdienu laiks.
Pēc pusdienām brīvais laiks, ko var izmantot ājurvēdiskām masāžām un  citām procerām, ko piedāvā Puttaparti esošās ājurvēdiskās klīnikas. Vairāk  informācijas par to var saņemt pēc reģistrēšanās braucienam.
16:30 – 18:00 vakara daršans. 

5.diena (piektdiena) - 08.11.2013
Puttaparti
Pēc rīta daršana Meditāciju koka un Visu reliģiju muzeja apmeklējums skaists muzejs, kas stāsta par dažādām reliģijām dažādās valstīs. Pēc muzeja apmeklējuma – bvais laiks.
16:30 – 18:00 vakara daršans.
Brīvais laiks.
  

6. un 7.diena (sestdiena, svētdiena) : 09.11. - 10.11.2013
24 stundu Badžanu  (Dievu slavinošu  dziesmu  dziedāšana)  tūre.
23.novembris ir Sai Babas dzimšanas diena. neatņemama daļa no Sai Babas dzimšanas dienas svinībām, novembra otrajā sestdienā-svētdienā visos Sai centros visā pasaulē notiek globāla mēroga 24 stundu Badžanu dziedāšana ar rķi lūgt mieru, harmoniju un labklājību visai cilvēcei. Sai Baba saka, ka Badžanu dziedāšana palīdz sasniegt Dievu. Garīgās vibrācijas, ko rada Badžanu dziedāšana,  dod prieku abiem, gan tiem, kas tos dzied, gan tiem, kas tos klausās. Badžanas  izdzēš visas negatīvas domas, nomierina nervus, attīra prātu un piepilda ķermeni un sirdi ar saldu mīlestību uz dievķo. kā katrs dzied Badžanas, prāts piepildās ar Radītāja Apziņu un milzīga svētlaime rņem no iekšpuses. Nav nepieciešama nekāda garīga vai intelektuāla piepūle, jo nav jāmēģina kaut ko saprast, pieminot Dieva svētos vārdus un dziedot slavas dziesmas Viņam. Dziedāšana un atmosfēra, ko rada Badžanas, aiznes ārpus ķermeņa, prāta un intelekta robežām, palīdz nodibināt kontaktu ar Augstāko Es (Apziņa). Tāpēc Badžanu dziedāšana kļūst par skaistu un svētības pilnu pieredzi. Daudzi izcili komponisti un mūziķi nodibināja kontaktu ar Dievu caur garīgo mūziku.” 24 stundu laikā ir iespējams kt uz  templi, kad vien ir vēlme, pievienoties Badžanu dziedāšanai, vai vienkārši klausīties tās un būt šajās vibrācijās, kas attīra ne tikai konkrēta cilvēka miesu un dvēseli, bet gan visu Zemi, cilvēci kopumā un arī visu Visumu. 

8.diena (pirmdiena) - 11.11.2013
Puttaparti
Sai Babas dzīvē zīmīgu vietu apskate brauciens ar auto rikšu, Sai Babas dzimšanas vieta, skola, kur mācījās Sai Baba, Sai Babas ezers, apkārtnes tempļu apmeklējums. Brauciena laikā būs iespējams redzēt Indijas ciematu dzīvi, nodarbošanos – amatniecība, lauksaimniecība, Indijas dabu. 

9.diena (otrdiena) - 12.11.2013
Lepakshi
Pēc rīta daršana izbraucam uz Lepakshi, kur apmeklēsim 500 gadus senu templi, kas ir būvēts uz klints ap vairākiem hindu dievu tempļiem, kas ir 5000 gadus seni. Templis ir ļoti skaists un ar ļoti interesantu vēsturi, ko mums pavēstīs vietējais priesteris. Templī ir dieva Šivas un dievietes Parvati kāzu zāle. Ir ticējums,  ka,  tiem,  kas  vēlas  atrast  labu  dzīves  partneri  un  izveidot  stipru  un  laimīgu  ģimeni, jāapmeklē šī zāle, tādejādi iegūstot visu dievu, kas ir ieradušies uz Šivas un Parvati kāzām, svētību.Viss brauciens aizņems aptuveni 3 stundas. Pēcpusdienā brīvais laiks.  

10.diena (trdiena) - 13.11.2013
Virupakša tempļa Hampi ciemā apmeklējums (Papildus  ekskursija  (nav  iekļauts  pamatcenā)
Izbraucam agri no rīta. 5h brauciens ar mašīnu (AC). Virupakša templis atrodas Hampi ciemā ~ 300km no Puttaparti. Tas ir daļa no Hampi ciema monumentu grupas, kas ir iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma  sarakstā. Templis ir veltīts dievam Šivam, ko šeit vairāk pazīst kā Virupakša.  Šis  templis ir ļoti nozīmīgs svētceļojumu galamērķis. Šī tempļa vēsture ir zināma kopš 7.gadsimta un tas ir pastāvējis vēl ilgi pirms 14.gadsimtā Vijayanagaru impērija dibināja te savu galvaspilsētu Vijayanagar. Vieta ir fantastiska!!! Sai Baba ir apmeklējis šo unikālo vietu 1950.gadā.
Šis brauciens nav iekļauts pamatcenā. Brauciena cena būs atkarīga no  braucēju skaita, bet aptuvenās izmaksas varētu būt 35LVL 

11.diena (ceturtdiena) - 14.11.2013
Puttaparti
Brīva diena atpūtai un ašrama piedāvātajām aktivitātēm. 

12.diena (piektdiena) - 15.11.2013
Puttaparti
Vēlmju koka apmeklējums kāpsim kalnā, kura virsot atrodas Vēlmju koks, kurš ieguva savu nosaukumu pateicoties tam, ka rnībā Sai Baba sēdēja tajā un materializēja saviem draugiem to, kas viņiem kārojās augļus un saldumus. Ir ticējums, ka, atstājot te zīmīti ar savām vēlmēm, tās noteikti piepildīsies.
Pēcpusdienā brīvais laiks.
16
:30-18:00 daršana apmeklējums.
  

13.diena (sestdiena) - 16.11.2013
Bangalore, Palmu lapu lasītāja un vēdiskā astrologa apmeklējums.
Agri no rīta brauciens uz Bangalori, vizīte pie Shuka Nadi jeb Palmu lapu lasītāja – saskaņā ar ļeģendu, pirms 4000 gadu Dievs nelielai viedo grupai nodiktēja ļoti lielu daudzumu ziņojumu. Viedie visu, ko Dievs teica, pierakstīja uz palmu koku lapām. Savukārt lapas vēlāk tika sagrupētas un iesietas nelielās grāmatās, lai drošāk varētu tās saglabāt.  Saskaņā  ar  nostāstiem,  cilvēki  no  visas  pasaules  brauks  uz  Indiju,  lai tikai saņemtu konkrētam cilvēkam domāto ziņu no Dieva. Tas ir  labi  dokumentēts fakts, ka palmu lapas ir senie manuskripti, kas rakstīti Sanskrita valodā. Daudzi Indijas garīgie skolotāji atzīst to autentiskumu. Kādu ziņojumu Dievs atstāja Jums?
Maksa par lajumu ziedojumi. Iespējams  tikai tiem grupas dalībniekiem, kas pieteiksies braucienam līdz  01.07.2013., jo pieraksts ir 3-4 mēnešus uz priekšu.
Vizīte pie vēdis astrologa nav iekļauts pamatcenā. Vairāk informācijas  par  šo iespēju var saņemt pēc  reģistrēšanās braucienam.
Vakarā pārbrauciens uz Piramīdas ieleju, nakšņošana Piramīdas ašramā (2 cilvēki istabiņā).
  

14.diena (svētdiena) - 17.11.2013
Bangalore, Maitreya Buddha Piramīda
Maitreya Buddha Piramīda ir pasaulē lielākā meditāciju piramīda. Tās  pamatnes  platība 160x160 pēdas, augstums 102 das (aptuveni 10 stāvu  mājas augstumā), ietilpība – līdz 5000 cilvēku. Piramīdas zālē ir apslēpti 640  dabīgi Himalaju kristāli, kas ievērojami pastiprina enerģiju šajā mega piramīdā. Jebkura vieta piramīdā ir piemērota meditācijai, taču piramīdas centrā ir platforma, uz kuru ved spirālveida kāpnes, kur enerģija ir īpaši spēcīga. Piramīdas ir ģeometriskas struktūras, kas akumu enerģiju, kas nāk no  Visuma. Piramīdas spēks tiek iegūts izstarojošai kosmiskai enerģijai saplūstot ar Zemes gravitācijas spēku. Vairāki eksperimenti, kas tika veikti cilvēka radītajās piramīdās, atklāja  vispāgās piramīdas enerģiju kvalites, kā saglabāšanu, dziedināšanu un ārpus ķermeņa pieredzi.
Meditācija, kas ir veikta piramīdā vai zem piramīdas, tiek saukta par Piramīdas meditāciju. Piramīda nodrošina augstas enerģijas apstākļus meditācijai iesācējiem un darbojas kā pastiprinošs spēks pieredzējušiem meditētājiem. Meditācija, kas ir veikta piramīdā, ir 3 reizes spēcīgāka! Daudzi cilvēki pieredz mieru un pilnīgu ķermeņa relaksāciju un atbrīvojas no nevajadzīgām domām Piramīdas meditācijas laikā daudz ātrāk. Meditācija pilnībā nomierina nemierīgos prāta viļņus. Prāts nošķir fizisko enerģiju no kosmiskās enerģijas. Prāts, kas ir pilns ar nevajadzīgām un nemitīgām domām, darbojas kā barjera, kas neļauj kosmiskai enerģijai ieplūst ķermeņa sistēmā. Mūsu dabīgās elpošanas novērošana noved pie bezdomu stāvokļa un atbrīvo prātu. Kad prāts ir tukšs, kosmiskā enerģija sāk ieplūst ķermenī. Tas savukārt noved pie labas veselības, pasvīga miera, iekšējā prieka, un aktivizē mūsu ekstraordinārās spējas un l vairāk.
Ieguvumi no meditācijas: Pilnīga veselība, Koncentrācija, Garīgās zināšanas, Mierīgs un priecīgs prāts, Paplašināta apziņa, Skaidra dzīves jēga, Uzlabojas atmiņa, Pašpārliecinātība, Apgaismība, Harmoniskas cilvēcīgas attiecības.
11
:00 13:30 seminārs „Meditācija priekpilnai dzīvei” (BEZ MAKSAS, angļu val.).
Seminārs iekļauj:
Praktiska meditācijas sesija Maitreya Buddha Piramīdā; Trīs meditāciju zinātnes likumi; Meditatīvās pieredzes izpratne; Piramīdu mistiskais spēks; Veselība un meditācija; Jautajumi un atbildes.
Ieguvumi no programmas: Iemācisieties tehnikas mierīgai un priekpilnai dzīvei; Intensīvās Meditācijas praktizēšana; Pieredzēsiet piramīdas mistisko spēku; Palielinasiet savas prāniskās enerģijas plūsmu; Iemācīsieties dziedināt sevi; Izbaudīsiet dabu Piramīdas pakājē; Nakšņošana Piramīdas ašramā.  

15.diena (pirmdiena)  18.11.2013
Maisūra  (Papildus  ekskursija  (nav  iekļauts  pamatcenā)
No rīta (~ 7:00) izbraucam uz Maisūru (~300km). Apmeklējam nelielu templi 15 km no Maisūras, kur atrodas Sai Babas foto,  no kuras nepārtraukti materializējas vibhuti (svētie pelni) un ir 2 medaljoni ar Sai Babas un Širdi Sai Babas (Sai Babas pirreinkarnācija) attēliem, no kuriem  mistiskā veidā izdalās amrita „dzīvības elikrs”. Daudzi tic, ka amritai piemīt dziedinošs sks. Jums būs iespēja arī nedaudz amritas paņemt līdzi.
Te ir neliela filma par to:  http://www.youtube.com/watch?v=e2dm-ejcLqc
Maisūras pils apmeklējums Maisūra tiek saukta par piļu pilsētu, taču ar nosaukumu Maisūras pils” visi saprot pili, kas savulaik ir piederējusi Vadejāriem   Maisūras karaliskai ģimenei. Pils atšķiras ar dažādu  arhitekras  stilu   sajaukumu,  krāšņumu  un  smalku  dažādu  iekšē dizaina  elementu izpildījumu. Ārzemniekiem pilī piedāvā bezmaksas audio ģidus (angļu, vācu un spāņu valodā), kur indiešu nacionālās mūzikas pavadījumā tiek stāstīts par pils ekspozīciju.
Atpakceļā zīda un dādu Indijas tekstīlizstrādājumu veikala Bangalorē apmeklējums.
Vēlu pēcpusdienā – atgriešanās ašramā Puttaparti.
Šis brauciens nav iekļauts pamatcenā. Brauciena cena būs atkarīga no braucēju skaita, bet aptuvenās izmaksas varētu būt 35LVL + 2.50LVL (ieejas biļete pilī)
T
iem, kas nevēlēsies braukt uz Mairu – Brīva diena ra (Puttaparti).
  

16.diena (otrdiena) - 19.11.2013
Puttaparti – Indijā svin sieviešu dienu.
Brīva diena atpūtai un ašrama piedāvātajām aktivitātēm. 

17.diena (trdiena) - 20.11.2013
Puttaparti
Brīva diena atpūtai un ašrama piedāvātajām aktivitātēm. 

18.diena (ceturtdiena) - 21.11.2013
Puttaparti
Planetārija apmeklējums (ja būs pieejamas biļetes). Pēcpusdienā brīvais laiks. 

19.diena (piektdiena) - 22.11.2013
Puttaparti
Brīva diena atpūtai un ašrama piedāvātajām aktivitātēm. 

20.diena (sestdiena) - 23.11.2013
Puttaparti – Bangalore - Deli
14
:00 transrs uz Bangalores lidostu

19
:20 lidojums Bangalore – Deli

Nakts Delhi lidostā.
  

21.diena (svētdiena) - 24.11.2013 
Deli – ga
06:45 lidojums Delhi - Stambula
11:45 lidojums Stambula Rīga
14
:40 ielidošana Rīgā.
  

Cenā ietilpst:
lidojums Rīga - Deli - Rīga (ekonomiskajā klasē)
lidojums Deli - Bangalore - Delhi
* Lidostu nodokļi var mainīties no tūroperatora neatkarīgu apstākļu dēļ. Tūroperators patur tiesības izmainīt ceļojuma kopējo cenu saskaņā ar šīm izmaiņām.
Transfers no Lidostas uz Puttaparti, Sai Babas ašramu ar komfortablu transportlīdzekli (ar kondicionieri)
Transfers Puttaparti - Palmu lapu lasītājs - vēdiskais astrologs - Piramīdas ieleja - Puttaparti
Transfers no Puttaparti uz lidostu komfortablā autotransportā
Dzīvošana Sai Babas ašramā
dzīvošana ašramā Bangalorē 2 dienas (16.11. un 17.11.2013.)
Brauciens uz Lepakshi templi
Brauciens ar auto rikšu - Sai Babas dzīvē zīmīgu vietu apskate
grupas vadītāja pakalpojumi

Cenā neietilpst:
apdrošināšana
Indijas vīza
dzeramnauda
ieejas maksas programmā neminētajos  objektos
vedīskā astrologa pakalpojumi
ziedojumi par Shuka Nadi lasījumu
ēdināšanas izdevumi
medicīniskie izdevumi
papildus ekskursijas (Maisūra, Hampi ciems)
u.c. kas nav minēts programmā

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:
piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums
jūsu vieta tiks rezervēta pēc 100 LVL avansa iemaksas
otrā iemaksa 235 LVL jāsamaksā līdz 01.04.2013.
trešā iemaksa 235LVL jāsamaksā līdz 01.06.2013.
ceturtā iemaksa 235LVL jāsamaksā līdz 01.08.2013
visa summa jāsamaksā līdz 15.09.2013.

* ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojuma aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt, iepriekš par to neinformējot klientu

Atteikuma gadījumā tiek ieturēti:
100LVL avanss - atsakoties līdz 01.04.2013.
Atsakoties no 02.04. - 01.06.2013. - 335 LVL;
Atsakoties no 02.06. - 01.08.2013. - 570LVL;
Atsakoties no 02.08. - 15.09.2013. - 805LVL;
Atsakoties no 16.09.2013. - 100% no ceļojuma summas.

*Sai  Babas  ašrams  nav  komerciestāde,  tāpēc  brauciena  organizētāji  nenes  atbildību  par  faktisko  izmitināšanas rezultātu, bet mūsu pārstāvis darīs visu iespējamo, lai grupa iekārtotos maksimāli ērti.

Minimālais tūristu skaits grupā 10 personas
Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros

 


 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests