Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

CEĻOJUMI - Kūrorti

Itālija Itālija
(Kūrorti)
Sardīnijas sala
Aicinām ekskursijā uz Sardīniju - simts krāsu un smaržu salu, kur Jūs sagaida greznas ainavas, neskarta daba, noslēpumainas alas un kristāldzidrs jūras ūdens, senatnīgas pilsētiņas ar unikālu vēsturi, visgardākie ēdieni un aromātiski vīni… Benennidos in Sardigna! Laipni lūdzam uz Sardīniju!
Cena no: 450 Eur Vairāk par kūrortu
Spānija Spānija
(Kūrorti)
Ibizas sala
Vidusjūrā starp Spānijas un Āfrikas krastiem atrodas Baleāru salas. Ibiza ir vispopulārākā šī arhipelāga sala, kurai īpašu šarmu piešķir brīvā un temperamentīgā nakts dzīve. Katru gadu Ibizā (īstajā nosaukumā Eivissa) ierodas tūkstošiem visdažādākā vecuma tūristi, lai atpūstos brīnišķīgajās balto smilšu pludmalēs un veldzētos tirkīzzilās jūras ūdeņos, kā arī apmeklētu tās izslavētos naktsklubus. Vasarā Ibiza ir pārpildīta ar tūristiem no visas pasaules un tā pārvēršas par atpūtas vietu ar kosmopolītisku atmosfēru. Ibiza katram no mums asociējas ar ballītēm, jautrību, svētku atmosfēru. Un ne bez pamata – cilvēki šeit mīl priecāties... Nakts svētki Ibizas salā nekad nebeidzas...
Cena no: 340 Eur Vairāk par kūrortu
Ēģipte Ēģipte
(Kūrorti)
Hurgada
Ēģipte dēvēta gan par civilizācijas šūpuli, reliģiju zemi, Āfrikas vārtiem, gan arī par Nīlas dāvanu. Vairāk nekā 50 gadu simteņus šī zeme ir piedzīvojusi kultūru un civilizāciju attīstību caur dažādiem – faraonu, kristiešu, islāma – periodiem. Kopš senseniem laikiem, vēl pirms Kristus dzimšanas šī neparastā zeme ir vilinājusi ceļotājus ar piramīdām, sfinksu, seno Luksoru un Nīlu.
Cena no: 451 Eur Vairāk par kūrortu
Ēģipte Ēģipte
(Kūrorti)
Šarm El Šeiha
Sarkanā jūra ir viena no populārākajām niršanas (daivinga) vietām pasaulē. Īpaši populāra šeit ir niršana ar masku. Ūdens ir ļoti caurspīdīgs, labi redzami koraļļu rifi un zivis. Viena no tūristu visiecienītākajām izklaidēm Ēģiptē ir ūdenspīpes pīpēšana, kura jau sen pārtapusi baudīšanas filozofijā, meditācijā un dzīves uztveres rituālā. Ūdenspīpi ir patīkami pīpēt vakaros, mijkrēslī. Pīpēšanas laikā noris sarunas par politiku, ģimeni vai sievietēm. Arābi, kuri ūdenspīpi uzskata par savu nacionālo bagātību, atļauj to pīpēt pat sievietēm un bērniem. Ēģiptē ir vērts nobaudīt arī košera tēju, karkade tēju, svaigi spiestas sulas (mango, guavas, citrona).
Cena no: 304 Eur Vairāk par kūrortu
Ēģipte Ēģipte
(Kūrorti)
Domina Coral Bay
Ēģiptē lielākā kūrortviesnīca Domina Coral Bay aizņem vairāk nekā 1 800 000 m2 lielu teritoriju tieši Sarkanās jūras krastā ar brīnišķīgu skatu uz Tirānas salu. Arābu stilā iekārtotās istabas izvietotas divstāvīgos korpusos un ir iedalītas 9 dažādās cenu kategorijās, atkarībā no novietojuma un pieejamo pakalpojumu klāsta.Vakaros tiek rīkoti priekšnesumi un koncerti. Kūrortā izveidots stilizēts austrumu tirgus - souq, un šeit ir iespējams iegādāties visdažādākos amatniecības izstrādājumus, rotaslietas, suvenīrus.
Cena no: 473 Eur Vairāk par kūrortu
Spānija Spānija
(Kūrorti)
Kanāriju salas-Tenerife
Kanāriju salas – tās ir mūžīgā pavasara salas, kurās laiks nemēdz būt slikts un lietains, tveicīgi karsts vai dzeloši salts. Spānija – tā ir vēršu cīņu un flamenko valsts, bezgalīga saules, vīna un deju fiesta. Tā ir Dona Kihota un vējdzirnavu zeme. Mūsdienās šī valsts, kura vēl pirms 30 gadiem bija pazīstama ar konservatīvām tradīcijām un ģenerāļa Franko režīmu, tagad ir kļuvusi par vienu no liberālākajām un tolerantākajām Eiropas valstīm.
Cena no: 429 Eur Vairāk par kūrortu
Apvienotie Arābu Emirati Apvienotie Arābu Emirati
(Kūrorti)
Apvienotie Arābu Emirāti
Tūristi no visas pasaules brauc šurp lūkoties, kā mākoņos tiecas aizvien jauni un jauni debesskrāpji. Grandiozās celtnes brīžiem atgādina fantastisku nākotnes arhitektūru. Šķiet, te visas cilvēka fantāzijas var kļūt par realitāti un īstenoties visneiedomājamākās ieceres.
Cena no: 564 Eur Vairāk par kūrortu
Taizeme Taizeme
(Kūrorti)
Taizeme
Taizeme ir lieliska valsts, kurā tiek saudzīgi sargātas senās tradīcijas un kultūra, bet, pats galvenais, Taizemē mīt pārsteidzoši cilvēki, labsirdīgi un laipni. Viss, ko Jūs šeit ieraudzīsiet, attaisno pašu iedzīvotāju priekšstatus par mūsdienu pasauli. Taizemes iedzīvotāji dziļi ciena senās budistu tradīcijas un pie tam ātri reaģē uz izmaiņām savā valstī. Iespējams, tieši pateicoties šim apstāklim, Taizeme, neskatoties uz attīstīto tūrisma infrastruktūru, līdz šim laikam paliek viena no eksotiskākajām un noslēpumainākajām valstīm pasaulē...
Cena no: 659 Eur Vairāk par kūrortu
Indonēzija Indonēzija
(Kūrorti)
Bali sala
Indonēzijas salu arhipelāgā atrodas Bali sala - saukta arī par "dievu salu", par kuru mēdz sacīt – Bali ir tik nevainojami krāšņa, ka šķiet tā ir uzgleznota... Rīsa lauki uz terasveida laukumiņiem, kas atgādina pakāpienus uz milža pili pakalnā, vulkāni, kuru virsotnes tiecas debesīs, biezi saaugušie džungļi, garas smilšu pludmales, dzidri zils ūdens…Bali ir viena no romantiskākajām vietām zemes virsū – ne velti tieši uz šejieni jaunlaulātie no visas pasaules dodas pavadīt medusmēnesi. Tā tiešām ir paradīzes sala! Bali sala ļauj baudīt vasaru visa gada garumā un ir ideāli piemērota vieta atpūtai tiem, kas izvēlas daudzveidīgu un pilnvērtīgu atpūtu. Jūs variet būt droši, ka viss, ko redzēsiet Bali salā, ir raksturīgs tikai šai salai un nav atrodams nekur citur pasaulē!
Cena no: 1099 Eur Vairāk par kūrortu
Kuba Kuba
(Kūrorti)
Kuba
Katru gadu Kubu apmeklē vairāk kā pus miljons tūristu no visas pasaules. Ja jūs mīliet ceļot - iesakām Jums doties uz Kubu, tāpēc, ka Kuba ir īsta ceļotāju paradīze. Atpūta Kubā - tās ir brīnišķīgas pludmales ar kristālu dzidru ūdeni un baltām smiltīm, koraļļu rifiem un ideālas vietas makšķerēšanai no krasta.
Cena no: 696 Eur Vairāk par kūrortu
Maldīvija Maldīvija
(Kūrorti)
Maldīvu salas
Maldīvu salas, izkaisītas kā reti skaistas pērles pašā Indijas okeāna centrā, šķiet kā tropiskā paradīze. No šīm 1190 salām tikai 201 ir apdzīvotas, pārējās 83 - pārvērstas par salām - kūrortiem. Neticami, bet smiltis tur tiešām ir tirkīza krāsā, bet zivis, dejojošas starp koraļiem - zaigo visās varavīksnes krāsās. Acīm grūti ticēt tādai floras un faunas daudzveidībai dabā. Staigājot pa siltajām smiltīm vientulīgajās pludmalēs, vērojot neiedomājami skaistos ekvatoriālos saules rietus, medījot ar zemūdens ieročiem visu krāsu un formu zivis, sajutīsiet sevi par īstiem Robinzoniem.
Cena no: 1046 Eur Vairāk par kūrortu
Turcija Turcija
(Kūrorti)
Antālija
Kāpēc tieši Antalja pēdējā desmitgadē kļuvusi par visstraujāk augošo kūrortu visā Vidusjūras piekrastē? Tāpēc, ka spirgti zaļām pīnijām apaugušo Tauru kalnu piekājē un blakus omulīgajiem, vēl nesen pagalam klusajiem liedagiem turku strādīgums un viesmīlība paveikusi brīnumu – vismaz pussimt kilometrus no Antaljas gan uz austrumiem, gan rietumiem kādreizējie zvejnieku ciematiņi pārtapuši nebeidzamā lepnu hoteļu virtenē.
Cena no: 199 Eur Vairāk par kūrortu
Turcija Turcija
(Kūrorti)
Marmarisa
Marmarisā ir brīnišķīgas smilšainas pludmales un trauksmaina naktsdzīve. Visiem, kas meklē izklaidi un piedzīvojumus, Marmarisa būs īstā vieta atpūtai. Marmarisas piekraste ir lieliska vieta pastaigām gar jūru.Saules apspīdētos jūras līčus ieskauj kalni, kurus klāj biezi meži. Pateicoties vieglajam vējam, gaisa temperatūra šeit parasti ir nedaudz zemāka nekā Antālijā, tādēļ vasaras vidus karstums ir vieglāk paciešams.
Cena no: 215 Eur Vairāk par kūrortu
Bulgārija Bulgārija
(Kūrorti)
Bulgārija
Lai patiesi izjustu īsto valsts gaisotni, nepieciešams apmeklēt bulgāru lauku ciematus un iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem, viņu paražām, sadzīvi, reliģiju un tradīcijām. Senajās sādžās – Bata, Emona, Erkeča, Kulev, Kazaško – vienmēr atradīsies iespēja paklausīties bulgāru melodiskās dziesmas, piedalīties folkloras pasākumos. Etnogrāfi apgalvo, ka Bulgārijā ir vairāk nekā 10 tūkst. dažādu svētku paražu un ticējumu. Ļoti daudz svētku ir ziemā, pavasarī un vasarā. Ieteicams apmeklēt vienu no vecākajām Bulgārijās pilsētām
Cena no: 206 Eur Vairāk par kūrortu
Grieķija Grieķija
(Kūrorti)
Krētas sala
Krēta... Dievu un cilvēku sala. Klinšainie kalni mijas ar zaļām ielejām, sāļā jūras vēja smaržu nomaina ziedu un zāles aromāts. Ainavas košās krāsu spēles nekad neapnīk. Šī Vidusjūras sala vienmēr ir pievilkusi ļaudis ar savu neaprakstāmo burvību. Tieši Krētā uzplauka pirmā Eiropas civilizācija. Pagātne te atdzimst arheoloģiskajos izrakumos, muzeju ekspozīcijās un mākslas darbos.
Cena no: 219 Eur Vairāk par kūrortu
Horvātija Horvātija
(Kūrorti)
Horvātija
Senās Horvātijas pilsētas ir kā mēmas vēstures notikumu, iedzīvotāju dzīvesstāstu un slavenu cilvēku mīlas stāstu liecinieces, kuras segtas ar noslēpumainības plīvuru. Nejūtieties pārsteigti – daudziem Horvātijas atmosfēra liek no jauna iemīlēties.
Cena no: 326 Eur Vairāk par kūrortu
Spānija Spānija
(Kūrorti)
Barselona
Skaistā un bagātā Katalonija jau kopš sendienām uzskatīta ne tikai par valsts vispārtikušāko provinci, bet arī salīdzināta ar izsmalcinātu, taču tajā pašā laikā apdomīgu aristokrāti, kas savus iespaidīgos dārgumus ne tikvien dāsni visiem izrāda, bet arī prot visnotaļ prātīgi pavairot. Tāpēc lieliskajā Barselonā, kas ir svešzemnieku visvairāk apmeklētā Spānijas pilsēta, ceļotājiem ar pamatotu lepnumu rāda ne tikai viduslaiku katedrāles un varenus klosterus, bet arī žilbinoši lieliskas Art Nouveau jeb jūgendstila ēkas, kā arī stiklā, niķelī un varā mirdzošus ultramodernus debesskrāpjus un visā Eiropā lielāko futbola stadionu, kur spēlē pasaulslavenā „Barcelona”.
Cena no: 310 Eur Vairāk par kūrortu
Tunisija Tunisija
(Kūrorti)
Tunisija
Jau gadu tūkstošiem šī auglīgā un bagātā zeme starp dāsno jūru un bezgalīgo Sahāras tuksnesi pievilinājusi tuvus un tālus iekarotājus, kas šeit cēla varenas pilsētas un atstāja lielisku kultūras mantojumu. Tas viss uz šo Ziemeļāfrikas valsti tagad vilina tūkstošiem tūristu gan no pavisam tuvās Eiropas, gan no pārējām arābu valstīm, kas alkst savām acīm ieraudzīt, piemēram, milzīgo Kairuānas mošeju, ko daudzi musulmaņi uzskata par trešo nozīmīgāko islāmticīgās pasaules svētvietu pēc Mekas un Medinas.
Cena no: 280 Eur Vairāk par kūrortu
Spānija Spānija
(Kūrorti)
Maljorkas sala
Maljorka ir sala, kurā ir viss nepieciešamais pilnasinīgai atpūtai! Baleāru arhipelāgs sastāv no četrām salām: Maljorkas (Mallorca), Menorkas, Ivissas un Formanteras. Tas ir viens no Spānijas autonomajiem apgabaliem, kuram ir savs parlaments un izpildvara. Maljorka ir pati lielākā arhipelāga sala.
Cena no: 300 Eur Vairāk par kūrortu
Grieķija Grieķija
(Kūrorti)
Korfu sala
Korfu sala, kas atrodas Jonijas jūrā, atšķiras no Egejas jūras salām vispirms jau ar maigo klimatu. Pārējo Jonijas jūras salu vidū Korfu vienmēr ir izcēlusies ar zināmu elitārismu – celtnes šeit izceļas ar īpašu skaistumu, jo tās savulaik būvējuši labākie Eiropas arhitekti, bet kūrorti piedāvā brīnišķas atpūtas un izklaides iespējas lieliskos apstākļos...
Cena no: 460 Eur Vairāk par kūrortu
Dominikana Dominikana
(Kūrorti)
Dominikāna
Dominikānas republika – valsts, kurā vienmēr ir vasara. Tur nemēdz būt citi gadalaiki, lai cik formāli nesauktu gadalaikus.
Cena no: 800 Eur Vairāk par kūrortu
Šrilanka Šrilanka
(Kūrorti)
Šrilanka (Ceilona)
"Šrilanka" - šis vārds raisās uz lūpām kā ūdenskritums, kas krīt no tropu zaļumiem aizaugušiem klinšainajiem pakalniem. Tajā ir primitīvu bungu ritms un tikko aplietas tējas aromāts, safīra mirdzums un karija asā garša. Tas ir tikpat spilgts kā austrumu tirgus, noslēpumains kā budistu mantra un kārdinošs kā deja uz oglēm...
Cena no: 413 Eur Vairāk par kūrortu
Indija Indija
(Kūrorti)
Indija
Indija ir zeme, kas reizē nogurdina un aizrauj. Nabadzība ir uzkrītoša, birokrātijas līmenis vienkārši neiespējams un satiksme - kaitinoši lēna, taču atskatoties uz piedzīvoto, cilvēki jūtas laimīgi, jo redzētais fascinē, aizrauj un atstāj neizdzēšamu iespaidu. Tā ir cita pasaule un dažkārt ir grūti noticēt, ka tik daudzas lietas var ietilpt vienā un tajā pašā valstī.
Cena no: 648 Eur Vairāk par kūrortu
Spānija Spānija
(Kūrorti)
Malaga
Malaga ir ostas pilsēta Spānijas dienvidos.Esot Malagā, noteikti apmeklējiet vēl aizvien nepabeigto Katedrāli, Alcazaba pili un Gibralfaro cietoksni, kā arī Malagas krāņos dārzus. Mākslas cienītājiem interesants apskates objekts noteikti būs Plaza de la Merced esošā Pablo Pikaso māja, jo ievērojamais mākslinieks ir dzimis tieši Malagā.
Cena no: 388 Eur Vairāk par kūrortu
Kipra Kipra
(Kūrorti)
Kipra
Kipras zemi klāj zaļumi, apelsīnu un citronkoku birzis, banānu un vīnogu plantācijas. Cauru gadu no apvāršņa nepazūd siltā un mīlīgā saule. Tomēr Kipra nozīmē ne tikai jūru un sauli. Pat pašiem prasīgākajiem senatnes lietpratējiem būs ko šeit redzēt.
Cena no: 249 Eur Vairāk par kūrortu
Itālija Itālija
(Kūrorti)
Sicīlija
Sicīlijā ik uz soļa Jūs sajutīsit vēstures elpu. Tā ir mītu un leģendu zeme: spriežot pēc Homēra un Vergīlija darbiem, tieši šeit kādreiz mituši ciklopi. Vēstures un arhitektūras pieminekļu skaita ziņā Itālija UNESCO sarakstos ir pirmajā vietā, bet liela daļa šo pieminekļu ir Sicīlijā. Šajā salā, kas bijusi tautu tikšanās un sadursmju vieta, ir saglabājies vairāku civilizāciju mantojums. Tā ir tilts starp Āfriku un Eiropu.
Cena no: 420 Eur Vairāk par kūrortu
Grieķija Grieķija
(Kūrorti)
Rodas sala
Kā vēsta leģenda, dienā, kad dievi dalīja pasauli, saules dievam Heliosam bija jāapgaismo zeme, tādēļ, būdams aizņemts, viņš neieradās uz sadali un viņam nekas netika piešķirts. Tad no jūras dzīlēm viņš pacēla salu un nosauca to savas sievas - Rodas vārdā. Tāpēc no sen seniem laikiem visi salas iedzīvotāji uzskata sevi par saules dieva Heliosa bērniem.
Cena no: 324 Eur Vairāk par kūrortu
Grieķija Grieķija
(Kūrorti)
Halkidiki
Halkidiki – tas skan tik noslēpumaini un vilinoši kā tālu, nepazīstamu zemju kārdinošs aicinājums... Un nudien, tur ir brīnišķīgi jauki, turklāt tas izrādās mums vistuvākais allaž valdzinošās Vidusjūras kūrorts!
Cena no: 319 Eur Vairāk par kūrortu
 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests