Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Tanzānija Tanzānija
Zambija Zambija
Ekspedīcija - no Viktorijas ūdenskrituma līdz Kilimandžaro virsotnei...
Datums: 
no:  01.01.2009    lidz:  31.12.2009  
Cena no: 3800 EurPieteikties ceļojumam
Foto galerija
Ekspedīcija - Kilimandžaro iekarošana
Foto galerija
Ekspedīcija-Tanzānijas nacionālie parki
Foto galerija
Zambija un Viktorijas ūdenskritums
Foto galerija
Ekspedīcija - Tanzānija
Foto galerija
Tanzānija - Mafijas salā
19 dienas / NAKTIS VIESNĪCĀS, VIESU NAMOS VAI TŪRISTU NOMETNĒS!

Pārgājiens Kilimandžaro kalnā - Manjara Nacionālais parks - pasaulslavenais Ngorongoro krāteris - grandiozais Viktorijas ūdenskritums - romantiskā Mafijas saliņa

1.diena
Lidojums Rīga - Amsterdama - Kilimandžaro. (06:35 - 08:10; 10:20 - 20:45) Transfērs uz Kaprikorn viesnīcu.

2.diena
Brokastis. Kilimandžaro kalna „iekarošana". Transfērs līdz Marangu gate - Kilimandžaro Nacionālā parka vārtiem, kur jūs sagaidīs pavadošā komanda - vietējais gids, viņa palīgi, pavārs un mantu nesēji. Pēc reģistrēšanās sāksiet pārgājienu līdz pirmajai apmetnei - Mandara (2720 m). Ceļš vedīs caur lietusmežu, gar eikaliptu kokiem, gar meža strautiņiem un ūdenskritumiem, varēsiet aplūkot eksotiskus putnus, kā arī sastapt kādu palaidnīgu pērtiķi. Pa ceļam ieturēsiet pusdienas. Vakariņas un nakšņošana Mandara nometnes mājiņā.

3.diena
Brokastis. Pārgājiens līdz Maundi krātera malai, no kurienes paveras fantastisks skats uz vienu no Kilimandžaro virsotnēm - Mavenzi. Tālāk ceļš vijas (~ 12 km) caur „alpu" pļavām un gar purvainām gravām līdz Horombo nometnei (3720 m). Pa ceļam pusdienas, vakariņas un nakšņošana Horombo nometnes mājiņā.

4.diena
Brokastis. Šī ir atklimatizēšanās diena, kuru jūs varēsiet izmantot pēc saviem ieskatiem. Iesakām doties pastaigā līdz Mawenzi nometnei, pa ceļam apskatot Zebras klintis. Pusdienas un vakariņas Horombo nometnē. Nakšņošana Horombo nometnes mājiņā.

5.diena
Ja piecelsieties agrāk, varēsiet uzņemt lieliskus saullēkta kadrus. Brokastis. ~ 11 km garš pārgājiens līdz Kibo nometnei (4700 m). Ceļš vijas garām milzu kaktusiem un pēdējam ūdens punktam, caur nelīdzenu, akmeņainu, mazliet klinšainu apvidu. Izbaudam mainīgās kalnu ainavas un pusdienojam pie dabas. Kibo nometne ir pēdējais pieturas punkts līdz ceļa galvenā mērķa - Kilimandžaro augstākās virsotnes sasniegšanai. Vakariņas un atpūta Kibo nometnes mājā.

6.diena
Celšanās ap pusnakti, tēja un nelielas uzkodas. Pēdējo kāpiena posmu uzsāksiet naktī, kamēr mazie akmeņi ir sasaluši un vieglāka kāpšana. Saullēktu sagaidīsiet uz kalna kores Gilmans punktā (5681 m) un tad tālāk līdz Āfrikas virsotnei - Uhuru smailei (5895 m). Būs auksti, tāpēc pēc foto uzņemšanas uzreiz sāksiet savu gājienu lejup līdz Kibo nometnei, kur nedaudz atpūtīsieties, lai turpinātu ceļu līdz Horombo nometnei, kur jūs gaidīs vakariņas. Nakšņošana Horombo nometnes mājiņā.

7.diena
Pēc brokastīm pārgājiens gar Mandara nometni līdz Marangu ceļa sākumam - Kilimandžaro Nacionālā parka vārtiem, kur sākām kalna "iekarošanu". Pusdienas. Svinīga diplomu saņemšanas ceremonija. Transfērs līdz Arušai. Vakariņas un nakšņošana Viesu namā Arušā / Kimandolu.

8.diena
Šodien dienas plānā ir brokastis, pusdienas, vakariņas un brīvais laiks atpūtai. Nakts Kimandolu/ Arušā pie mūsu āfrikāņu partneriem.

9.diena
Brokastis. Dodamies safari - trakulīgā džipu braucienā uz Manyara Lake Nacionālo parku. Brauciena laikā ieturēsim pusdienas parka skata laukumā. Manyara Nacionālais parks ir unikāls ar savu daudzveidīgo augu valstību, kā arī bagātīgs ar savvaļā mītošajiem zvēriem - lauvām, žirafēm, antilopēm u.c. Vairāk uz dienvidiem parkā ir burbuļojoši karstie avoti un Manyaras upes krastos var redzēt, kā pa dubļiem vārtās nīlzirgi. Vakariņas un nakšņošana Jambo nometnē.

10.diena
Brokastis. Visu dienu pavadām Ngorongoro krāterī, kuru vietējie mīļi dēvē par Ēdenes dārzu vai astoto pasaules brīnumu. No krātera malas paveras elpu aizraujošs skats pāri dziļai 20 km platai ielejai... Tieši šeit sastopama fascinējošākā lielo Āfrikas dzīvnieku kopiena, tai skaitā unikāla iespēja satikt arī melnos degunradžus, kurus citur Āfrikā gandrīz pilnīgi iznīcinājuši malumednieki. Nekur citur tik mazā platībā nemīt tik daudz lauvu... Pusdienas parkā, vakariņas un nakšņošana Jambo nometnē.

11.diena
Brokastis. No rīta atgriežamies pie mūsu draugiem. Pusdienas un vakariņas, kā arī nakšņošana Kimandolu ciemā / Arušā.

12.diena
Transfērs uz lidostu. Lidojums no Kilimandžaro (Tanzānija) uz Livingstonu (Zambija). Kilimandžaro - Nairobi 06:00 - 06:50, Nairobi - Lusaka 08:30 - 10:10 , Lusaka - Livingstona 11:30 - 12:30. Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesu namu. Braucam apskatīt virsaiša Mukuni ciematu, tā ikdienu un vietējos iedzīvotājus. Nakts viesu namā.

13.diena
Brokastis. Pēc maltītes dodamies kanoe-safari pa Zambezi upes kanjonu. Pusdienas. Beidzot arī pasaulslavenais Viktorijas ūdenskritums, kur milzīgas ūdens masas krīt lejup no 100 m augstuma, paceldamas šļakatas līdz pat 400 m augstumam un līdz pat 30 km attālumam virs skarbās savannas ainavas redzams visās varavīksnes krāsās mirgojošs sīku ūdens pilieniņu mākonis... Laiks pietiks arī, lai apmeklētu Livingstones muzeju. Vakarā atgriežamies viesu namā.

14.diena
Ļoti argi no rīta (~04:00) autobuss jūs vedīs uz Lusakas lidostu, lai 11:15 lidotu atpakaļ uz Tanzāniju, uz Dar es Salam. Atlidosiet 14:30. Nedaudz vēlāk 15:00 seko arī pārlidojums uz Mafijas salu, kur ieradīsieties 15:30. Vakariņas. Nakts Mafia Island Safari Lodge viesu namā.

15. - 17.diena
Brokastis. Atpūta Mafijas salā. Relaksējošas peldes Indijas okeānā, snorkelēšana, viļņu šalkas, maigs vējiņš, karaliskās palmas, tropu smaržīgais gaiss...Kādu kokteili pasūtīsiet pirms vakariņām?

18.diena
Pārlidojums Mafija - Dar es Salam. Ceļš uz mājām putekļiem klāts un balts.... Izlidojam no Dar es Salam pl. 23:45.

19.diena
Amsterdamā nolaižamies pl. 07:15. Lidojums Amsterdama - Rīga 09:10 - 12:30. Ceļojums galā, lai dzīvo ceļojums!

Pieteikšanās ceļojumam:
➢ Piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums.
➢ Jūsu vieta tiks rezervēta pēc 1000 LVL avansa iemaksas, otrā iemaksa 1000 Ls jāiemaksā 6 nedēļas pirms izlidošanas , pārējā summa jāsamaksā 4 nedēļas pirms ceļojuma.
➢ Ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojumu aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt, iepriekš par to neinformējot klientu


Ceļazīmes cena: no 3800 Ls 

Cenā iekļauts:
➢ Lidojums Rīga - Amsterdama - Kilimandžaro; Dar es Salaam - Amsterdama - Rīga
➢ Aprakstā minēto nacionālo parku ieejas biļetes un nodevas
➢ Dzīvošana viesnīcās, viesu namos, kempinga nometnēs ar ēdināšanu kā norādīts programmā (Tanzānijā - FB, Zambija BB, Mafija - HB)
➢ Džipi Safari braucieniem, transfēri uz/no parkiem, uz/no lidostām
➢ Kempinga ekipējums kāpšanai Kilimandžaro - matrači, guļammaisi, kā arī pavadošais personāls - gids, gida asistents, pavārs, mantu nesēji.
➢ Iekšējie pārlidojumi, kā minēts programmā
➢ Grupas vadītājs latviešu valodā, vietējie gidi angļu valodā
➢ Apdrošināšana (medicīniskā, bagāžas)
➢ Kenijas tranzītvīza, Zambijas vīza

Papildus izdevumi:
➢ Tanzānijas vīza - pērk lidostā 50$
➢ Dzeramnaudas, personīgie izdevumi, papildus ekskursijas

Svarīgi:

1. Bagāžas ierobežojumi vietējiem pārlidojumiem - atļauti 20 kg vienai personai
2. Potes un medikamenti - ieteicams noteikti dzert :
➢ Pretmalārijas tabletes ( instrukcija ir atrodama
zāļu paciņā).
➢ Vakcinācijas dienests iesaka potēties pret - dzelteno drudzi, A un B hepatītu, difteriju
➢ Obligāti - pote pret dzelteno drudzi (potes pase dodoties uz Mafiju netiek prasīta uzrādīt)! Vislabāk konsultēties ar savu ģimenes ārstu!
3. Kāpjot Kilimandžaro, pavadoņiem ir jāmaksā dzeramnaudas, bet ieteicams to darīt tikai tad, kad būsiet veiksmīgi nokāpuši lejā. Aptuvenās summas ~ 70 - 80 $ gidiem, pavāram ~40 $ , bet mantu nesējiem ~ 25 - 30 $ no grupas.
4. ieejas maksas, kā arī valstu nodevas var mainīties.

Jauku un iespaidiem bagātu ceļojumu!

Uzmanību! Latvijas pilsoņa pase, kas izdota laika posmā no 1992.gada 1.jūlija līdz 2002.gada 30.jūnijam, sākot ar 2008.gada 1.jūliju nav derīga ceļošanai.
 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests