Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Francija Francija
Itālija Itālija
SARDĪNIJAS UN KORSIKAS SALAS - VIDUSJŪRAS PRINCESES
Datums: 
no:  10.09.2011    lidz:  16.09.2011  
Cena no: 650 EurPieteikties ceļojumam
Foto galerija
Sardīnija, Korsika
7 dienas / 4 NAKTIS VIESNĪCĀS , 2 NAKTIS UZ PRĀMJA KAJĪTĒS!!!

Laikā, kad rudens palēnām sāk iekrāsot koku lapas un saulstaru rotaļas, lai gan tik pat draiskas kā vasarā, tomēr kļūst aizvien rāmākas, aicinām doties pagarināt vasaru, izbaudot Sardīnijas un Korsikas salu burvību. Divas salas, divas valstis, daudzas valodas, bet vienojošs dienvidnieciskais temperaments...
Sardīnija ir otra lielākā Itālijai piederošā sala Vidusjūrā. Skaisti kalni, zvejnieku ciematiņi, vīna dārzi, pelēkzaļie korķa un olīvkoki, pasakainas pļavas (šo salu sauc arī par 100 ziedu un 100 smaržu salu). Jūras, kalnu, saules un klusuma sala...
Francijai piederošā Korsika ir neparasta zeme! Zeme, kur uz piekrastes baltajām klintīm cēli gozējas senā pilsēta Bonifačo, bet dienvidos - ne mazāk cienīgā Napoleona dzimtā pilsēta Ajačo, zeme, kur kalni ir stāvi, smailes asas, bet ceļi šauri un līkumoti, zeme, kas ir skaista un reizē tik mežonīgi skarba...
Kalnu grēdas un pārejas, sarkanās un baltās klintis, debeszilais, kristālskaidrais jūras ūdens un romantiskās viduslaiku pilsētiņas ir tas, kas vēl ilgi paliks atmiņā no šīm mežonīgi skaistajām Vidusjūras salām...


1.diena  
Tikšanās Rīgas lidostā plkst. 10:00. Izlidojam no Rīgas uz Milānu plkst 11:50. Ielidošana Milānā plkst. 13:40.
Brauciens uz Livorno ( ~350 km). Prāmis no Livorno uz Sardīnijas ostu Golfo Aranči plkst.21:00. Nakts uz prāmja 4-vietīgās kajītēs.

2.diena  
Plkst. 7:00 ierašanās Sardīnijas ostā Golfo Aranči. Pārbrauciens pāri salas vidienei, pa ceļam skatot iekšzemes pauguraino augstieņu ainavas ar pļavām, vīnogu laukiem, korķozolu birzīm, kā arī salas kultūras mantojumu - bazilikas, cietokšņus. Senas sardu civilizācijas radītas būves - Nuraghe Palmavera, apskate. Izbrauciens jūrā uz Capo Caccia zemesragu un stalagtītu rotāto Neptūna grotu. Ekskursija viduslaiku pilsētā Alghero, kas iekļauta cietokšņu sienās ar masīviem torņiem: d'Albios katedrāle, masīvais 16.gs. Torre di Porta u.c., šaurās ieliņas ar palazzo. Nakts viesnīcā Algērā. (~ 180 km)

3.diena  
Brokastis. Izbraukšana uz viduslaiku pilsētu Castelsardo, kas atrodās uz klints jūras krastā: Sv. Antonio baznīca, cietoksnis, šaurās ieliņas un skati no mūriem. Pēcpusdienā ~ 1,5 stundu pastaiga pa granīta dažādās formās veidotajām Testa raga klintīm. Spāņu aizsargtorņa un vecpilsētas apskate sv. Terēzā. Vakarā prāmis uz Korsiku. Ierašanās Bonifačo, kas atrodas Korsikas dienvidos uz iespaidīgas kaļķakmens klints pussalas. Nakts viesnīcā Bonifačo. (~ 160 km)

4.diena 
Brokastis. Uz baltām klintīm jūras krastā celtā senā pilsēta - Bonifačo - salas gleznainākās pilsētas, kas aprakstīta jau Homēra Odisejā, iepazīšana: šaurās ieliņas ar suvenīru veikaliem un krodziņiem, skatu laukumi uz Sardīniju, klintīm un jūras šaurumu, Aragonas karaļa kāpnes u.c. objekti. Sartenas apskate: - nocietināta viduslaiku pilsēta ar šaurām, bruģētām ieliņām un pelēka granīta mājām, kas paceļas virs Ricanezes ielejas. Pirmatnējo cilvēku apmetne Filitozā ar ~ 4000 gadus vecām akmens statujām cilvēka augumā, kas ir iespaidīgākās megalīta perioda liecības Korsikā. Naktsmītne Napoleona dzimtajā pilsētā Ajačo. (~190 km)

5.diena  
Brokastis. Ajačo iepazīšana: Austerlicas, Foša, u.c. laukumi ar iespaidīgiem Napoleonam veltītiem pieminekļiem; Žēlsirdīgās Dievmātes katedrāle, kur 1771.gadā tika kristīts Napoleons; Maison Bonaparte - māja, kur Napoleons piedzima un pavadīja bērnību un kur var aplūkot viņa ģimenes portretus un īpašas piemiņas lietas; Kardināla Feša muzejs, kur glabājas otra skaistākā itāļu primitīvistu mākslas kolekcija Francijā pēc Luvras u.c. Pārbrauciens gar ainavisko Korsikas jūras krastu līdz Pianai, no kuras veicam ~ 4 km pastaigu caur sarkanā granīta Les Calanches klintīm. Zilo jūras līču un sarkano klinšu ieskautā gleznainā mazpilsēta - Porto - pilsēta, kas atrodas pie viena no skaistākajiem Vidusjūras līčiem. Izbrauciens ar laivu uz iespaidīgi mežonīgajām dabas rezervāta Skandola klintīm. Nakts Porto.(~ 90 km)

6.diena  
Brokastis. Iespaidīgais ceļš gar Spelunkas aizu uz Col de Vergio pāreju. Kafijas pauze kalnu ciematiņā Calacuccia. Īsa pastaiga, skatot Scala di Santa Regina klintis. Ainavisks brauciens uz kalnu ieskauto Korsikas vēsturisko galvaspilsētu Korte, kas ir Korsikas sirds, neatkarības šūpulis, nacionālās universitātes pilsēta. Vakarpusē ierašanās Bastijā, kas joprojām ir plaukstoša osta un Ziemeļkorsikas prefektūras centrs. Skatām sv. Jāņa baznīcu, kas ir lielākā Korsikā; uzkāpjam citadelē, lai apskatītu Sv.Krusta kapellu un 15.gadsimta Sv. Marijas baznīcas interjeru. Vakarā prāmis uz Itālijas pilsētu Savonu. Nakts uz prāmja 4-vietīgās kajītēs. (~200 km)

7.diena 
Plkst. 7:00 ierašanās Savonas ostā. Pārbrauciens līdz Milānas lidostai. (~ 220 km)
Izlidojam no Milānas uz Rīgu plkst. 14:20. Ielidojam Rīgā plkst. 18.05.

Ceļazīmes cena: 650 Ls

Cenā ietilpst:
♦ lidojums Rīga - Milāna - Rīga (aviokompānija Airbaltic);
♦ brauciens 7 dienas ar komfortablu autobusu;
♦ prāmja biļetes un nakšņošana 2 naktis uz prāmja 4-vietīgas kajītēs;
♦ nakšņošana 4 naktis tūristu klases viesnīcās ar brokastīm (2-3vietīgos numuros ar ērtībām);
♦ ekskursiju programma grupas vadītāja-gida pavadībā;
♦ veselības apdrošināšana.


Papildus izdevumi - ieejas maksas apskates objektos:
♦ Nuraghe Palmavera 3 EUR
♦ Castelsardo cietoksnis 3 EUR
♦ kuģītis uz Neptūna grotu 25 EUR
♦ kuģītis uz Skandolas dabas rezervāta klintīm 35 EUR
♦ pirmcilvēku apmetne Filitozā 6 EUR
♦ karaļa kāpnes Bonifačo 3 EUR
♦ Kardināla Feša muzejs Ajačo 7 EUR
♦ Napoleona dzimtā māja 8 EUR

• Papildus izdevumu cenas un programmā norādīto objektu secība var mainīties.

Pieteikšanās ceļojumam - iemaksājot avansu 20% no kopējās summas.

Gids: Silvija Lipska

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!
 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests