Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Kuba Kuba
KUBA - BRĪVĪBAS SALA VAI PADOMJU EKSOTIKA?
Datums: 
no:  01.01.2014    lidz:  31.12.2014  
Cena no: 2205 EurPieteikties ceļojumam
Foto galerija
KUBA- Brīvības sala jeb padomju eksotika
Foto galerija
Kubas zemūdens pasaule

16 dienas / VISAS NAKTIS VIESNĪCĀS!!!
3 naktis Havanā + 4 naktis Cayo Largo salā + 7 naktis Varadero


Kuba - «Karību jūras pērle» - temperamentīga kā salsas ritms,
koloniāls šarms un elegance, rums un cigāri,
tropiskā eksotika, okeāna debeszilie ūdeņi,
maigās baltās pludmales smiltis,
zemūdens pasaules pasakainais skaistums...
Jūs gaida īsta paradīze...


1.diena
Plkst. 10:00 pulcēšanās Rīgas lidostā, izlidošana plkst. 11:55. Lidojums Rīga - Frankfurte - Havana. Ielidošana Kubas galvaspilsētā Havanā plkst. 20:00. Transfērs uz viesnīcu. Vakariņas, nakts viesnīcā Havanā.

2. diena
Brokastis. Havanas iepazīšanas ekskursija. Havana - Kubas galvaspilsēta, lielākā pilsēta Karību jūras salās. Neskatoties uz Kubas nemierīgo vēsturi, Havana nav daudz cietusi karu un revolūciju dēļ. Nekur uz pasaules nav tā, kā ir Havanā! Havanā ir īpaša un dīvaina sajūta, ko rada aplupusī koloniālā arhitektūra un vecas 50. un 60. gadu amerikāņu mašīnas uz ielām...
UNESCO sarakstos iekļautais Havanas vēsturiskais centrs - Havanas vecpilsēta ar bruģētām ieliņām un 16.gs. celtām koloniālā stila ēkām - Nacionālais Kapitolijs, Katedrāles laukums, The Arms skvērs, utt. Pusdienas restorānā senajā Havanas pilsētas daļā, kur izbaudīsim tradicionālo kubiešu virtuvi. Turpinājumā apskatīsim moderno Havanu, ieskaitot Revolūcijas laukumu un Miramar rajonu. Tabakas rūpnīcas apskate un slavenā ruma „Havana Club" muzeja apmeklējums.
Brīvais laiks. Vakariņas, nakts viesnīcā Havanā.

3.diena
Brokastis. Šī diena ir pilnībā Jūsu rīcībā un varat tās aizvadīt pēc saviem ieskatiem. Piedāvājam doties kādā no ekskursijām par papildus samaksu: ekskursija uz Pinar del Rio apgabalu, kur tiek audzēta labākā tabaka visā Kubā, brauksiet ar laivu uz Indiāņu alu, varat doties pa rakstnieka Hemingveja pēdām. Vakarā iesakām apmeklēt cietoksni "El Morro" ar lielgabalu šāvienu ceremoniju. Apmeklējuma vērts ir tradicionālais Karību šovs "Tropikana", kas notiek zem klajas debess, zem dienvidu zvaigznēm... Tajā vairāk kā 100 dejotāji stāstīs aizraujošu stāstu par kubiešu mūzikas un dejas vēsturi.
Vakariņas, nakts viesnīcā Havanā.

4. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz pl. 12:00. Transfērs no viesnīcas uz lidostu, lai pārlidotu uz Cayo Largo salu. Lidojums ilgst apmēram 40 minūtes. Iekārtojamies viesnīcā.
Cayo Largo sala ir lielākais dārgakmens Los Cannarreos salu arhipelāgā uz dienvidiem no Kubas. Arhipelāgs sastāv no vēl 300 citām mazām saliņām un koraļļu rifiem, kopumā 62 km neskartu pludmaļu. Cayo Largo ir elpu aizraujošas, skaistas pludmales 25 km garumā ar tirkīzzilu, kristāldzidru ūdeni. Vienā no šīm pludmalēm, Sirena beach, ir smiltis, kuras vienmēr ir vēsas neatkarīgi no saules staru stipruma. Tuvumā atrodas vairāk kā 200 nogrimušu kuģu vraku, kuru pirmssākumi meklējami starp 16. un 18. gadsimtu. Kā vēsta leģenda, daži kapteiņa Morgana dārgumi joprojām glabājas šajā apkaimē... Nakts viesnīcā Cayo Largo..

5. - 7. diena
Izbaudām dzīvi uz salas viesnīcā ar ēdināšanu "viss iekļauts" un atpūtu foršajās pludmales smiltiņās. Ko sala piedāvā? Aktivitātes ir dažādas - braucieni ar jahtām, laivām, pludmales volejbols, snorkelēšana, niršana un citi ūdens sporta veidi. Par aizraujošu piedzīvojumu varētu izvērsties brauciens uz netālo Iguanu salu, kur iespējams vērot un barot daudzās iguānas, kuras šeit dzīvo. Uz salas ir arī neliela krokodilu un bruņurupuču ferma. Nakts viesnīcā Cayo Largo.

08. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz pl. 12:00. Pārlidojums Cayo Largo - Varadero. Varadero - galvenais kūrorts Kubā jau kopš 19.gs.beigām. 20 km gara pludmale ar baltajām smiltīm, siltie Golfa straumes ūdeņi un vietējā nakts dzīve sniedz visu ideālai atpūtai. Varadero barjeru rifs ir pārpilns ar visdažādākajām jūras radībām un daudzām lieliskām vietām priekš zemūdens peldēšanas. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā. Nakts Varadero.

09. - 14. diena
Dzīvojam viesnīcā Varadero ar ēdināšanu "viss iekļauts" un laiskojamies smiltiņās pie Atlantijas okeāna. Pēc izvēles varēsiet doties kādā no piedāvātajām ekskursijām (par papildus samaksu). Noteikti apmeklējiet seno pilsētu Trinidadu, kas ir īsts muzejs zem klajas debess. Ir vērts apskatīt Bellamares alas, kas ir viens no Kubas ģeoloģiskajiem brīnumiem ar kristāliskajiem iežiem, stalaktīdiem un stalagmītiem. Alu izpētītais garums ir 4km, augstums līdz pat 48m. Iesakām apmeklēt Guamu - senu indiāņu ciemu vai doties ceļojumā pa džungļiem, izbraucienā ar džipiem, izjādē ar zirgiem vai buļļiem...

15. diena
Brokastis. Palēnām pošamies mājupceļam. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz pl. 12:00. Pārbrauciens uz Havanas lidostu, kas atrodas 135 km attālumā no Varadero. Izlidošana uz Frankfurti plkst. 21:45. Nakti pavadām lidmašīnas komfortablajos sēdekļos gādīgu stjuartu uzraudzībā.

16. diena
Plkst. 13:35 ielidojam Frankfurtē. Lidojums Frankfurte - Rīga plkst. 14:50 - 17:55. " Sveikas, mīļās mājas!"


Ceļazīmes cena: no 2205 EUR (1550 Ls)

Cenā iekļauts:

➢ Lidojums Rīga - Havana - Rīga
➢ Lidostu nodevas
➢ Kubas vīza . Vīzas cenā ir iekļauta konsulārā nodeva un kurjera pakalpojumi. Tās kārtošanai ir vajadzīga ceļošanai derīga pase (vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā) un aizpildīta anketa.
➢ Pārlidojums Havana - Cayo Largo sala - Varadero
➢ Dzīvošana viesnīcās (divvietīgos numuros):
Havana - Plaza Hotel 4* vai līdzvērtīga
Cayo Largo sala - Hotel Barcelo Cayo Largo 4* vai līdzvērtīga
Varadero - Hotel Tuxpan 4* vai līdzvērtīga
➢ Ēdināšana (Havanā - brokastis un vakariņas, )
Cayo Largo sala un Varadero - AI (viss iekļauts)
➢ Transfērs Havana - Cayo Largo - Varadero - Havana
Papildus izdevumi:
➢ Grupas apdrošināšana (medicīniskā un bagāžas) - no 15 Ls
➢ Piemaksa par vienvietīgu numuru - 155 Ls
➢ Havanas lidostas nodoklis 25 CUC (maksā pie izlidošanas)
➢ Papildus ekskursijas, dzeramnaudas (ļoti visiem patīk) utt.

Pieteikšanās ceļojumam:
➢ Piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums.
➢ Jūsu vieta tiks rezervēta pēc 500 EUR avansa iemaksas, otrā iemaksa 500 EUR jāiemaksā 6 nedēļas pirms izlidošana , pārējā summa jāsamaksā ne vēlāk kā 4 nedēļas pirms ceļojuma.
➢ Ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojumu aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt, iepriekš par to neinformējot klientu

Piezīmes:
 cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa svārstībām;
 programmas secība var mainīties.


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!Ekskursijas no HavanasCool


Lielgabalu šaušanas ceremonija "Cañonazo" 21:00

19:00 no viesnīcas doties uz tradicionālo un seno lielgabalu šaušanas ceremoniju San Carlos de la Cabaña cietoksnī, kas ir lielākais nocietinājums, ko Spāņi jebkad ir uzcēluši Amerikas kontinentā, un tādējādi būt aculieciniekiem vienai no senākajām pilsētas tradīcijām. 21:00 varat pievienoties vietējiem uz leģendāro lielgabalu un pilsētas vārtu aizvēršanas ceremoniju, kad neviens vairs nevarēs iekļūt pilsētā, vai arī izkļūt no tās. Iespēja paviesoties ieroču un nocietinājumu muzejā, kā arī bijušajā Che Guevara's komandštābā.
Cena: 15 CUC vienai personai

Šovs "Tropicana"

Brīnišķīgs naktsklubs, kur izbaudīt visu laiku labākos kubiešu un karību ritmus!

Piedāvājums 1: Tropicana Show, ieeja, c¼ daļa pudeles šampanieša, ¼ daļa pudeles 3 gadīga ruma, 1 bezalkaholisks dzēriens, uzkodas un transfers. Cena: 78 CUC no pers.

Piedāvājums 2: Tropicana Show, ieeja, c¼ daļa pudeles šampanieša, ¼ daļa pudeles 5 gadīga ruma, 1 bezalkaholisks dzēriens, uzkodas un transfers. Cena: 88 CUC no pers.

Piedāvājums 3: Tropicana Show, ieeja, c¼ daļa pudeles šampanieša, ¼ daļa pudeles 7 gadīga viskija, 1 bezalkaholisks dzēriens, uzkodas, labākas vietas un transfers. Cena : 98 CUC no pers.

Tabakas plantāciju centrs - Pinar del Rio province

Visas dienas ekskursija uz Viñales ieleju. Izbraukšana 9:00 uz Pinar del Río. Pinal del Rio pilsētas apskate un cigāru fabrikas apmeklējums, "Los Jazmines"skatu laukums, aizvēsturiska sienas gleznojuma apskate. Kreoliešu launags vietējā restorānā "Palenque de los Cimarrones" (1 bezalkoholisks dzēriens iekļauts cenā). Indiāņu alas apmeklējums ar laivas pārbraucienu pa upi. Atgriešanās viesnīcā Havanā.
Cena: 55 CUC vienai personai.
Piezīme: No Havanas līdz Viñales ir189 km.

"Ernest Heminway Route" Tour
Ernests Hemingvejs - rakstnieks, nobela prēmijas laureāts un bēdīgi slavenais župa - reiz ir lielījies, ka viņš izdzēris 13 dubultos Daikiri vienā piegājienā. Viņa uzdzīve Kubā padarija Havanas krogus - dzertuves (tiešā tulkojumā - slapinošos caurumus) - El Floridita un La Bogeduita del Medio, par leģendārām un iemīļotām uzturēšanās vietām gan jauniem un centīgiem, tā arī jau pieredzējušiem bārā kvernētājiem!

„Ernesta Hemingveja takas" ekskursija, apskatot Vigía zemnieku muzeju San Francisco de Paula ciematiņā. Turpinājumā dosimies uz zvejnieku ciematiņu Cojímar, kur atradās rakstniekam piederošā jahta. Launags Las Terrazas restorānā, kur slavenais rakstnieks mīlēja iet. Pieturvietas būs arī La Bodeguita del Medio un Floridita restorānos, kā arī Ambos Mundos viesnīcas terasē ar atvērtu skatu uz istabu, kur rakstnieks parasti mitinājās.

Cena: 29 CUC no personas (+ 11 CUC no personas ar iekļautām pusdienām)

Piezīme: Nav pieejams otrdienās. Tā kā visas šīs apskates vietas atrodas Havanā un dažas no tām Havanas vecpilsētā, tad labāk šo ekskursiju izmantot, kad atrodaties Havanā.

"Playas del Este - Las Terrazas Home Club"

Jauka vieta pie pašas pludmales ar peldbaseinu, mūziku, restorānu, bāru, dažādām spēlēm, u.c.

Cenā iekļauts:

Launags

Dušas un ģērbtuves

Bārs, kurš atvērts no 9:00 - 18:00 pie pašas pludmales

Karaoke mūzika, biljards, elektroniskās spēles un TV

Saules sargi un pludmales krēsli

Cena: 34 CUC vienai personai no Havanas

Piezīme: Playas del Este atrodas 25-30 km no Havanas un 116 km no Varadero.

Šī ekskursija ir veidota, lai izbaudītu veselu dienu pie pludmales tiem, kas uzturas Havanā ilgāku laiku.

Praktiski priekš mūsu grupas, kas pēc tam pavada vairākas dienas Varadero pludmalēs, neiesakām pieteikties šai ekskursijai, bet ja tomēr izlemjat pieteikties, tad to labāk darīt laikā, kad uzturieties Havanā.


Ekskursijas no VaraderoCool

Brauciens ar kuģīti Cayo Blanco

Visas dienas Seafari ekskursijas ar katamarānu Cayo Blanco Izbraukšana no Gaviota Marina, Varadero pl. 08:00. Brauciens gar jūras piekrasti, baudot jūras un salas skaistumu . Uz kuģa ir bārs, kur var iegādāties alu, bezalkoholiskos dzērienus un dažnedažādus kubiešu kokteiļus. Pusdienas pauzīte, snorkolēšana un niršana ar akvalangiem, aplūkojot zemūdens pasauli un koraļļu rifus. Delfīnu šovs. Atgriešanās viesnīcā.

Cenas:: 85 CUC vienai personai, ja izbrauc no Varadero

115 CUC vienai personai, ja izbrauc no Havanas

Piezīme: Tā kā ekskursija ir Varadero pludmalē, tad iesakam izmantot šo ekskursiju laikā, kad esat Varadero.

Kanimāras upes brauciens

Redzēsiet Kubas lauku ainavas, Yumuri ielejā brauciens ar plostu lejup pa upes straumi starp neskarto dabas burvību. Jāšana ar zirgiem, vai braucieni ar laivu. Launags restorānā.

Cenas: 89 CUC personai no Havanas un 75 CUC personai no Varadero

Piezīme: Yumuri ieleja un Canimar upe ir tuvāk Varadero (40 km nekā Havanai (110 km).

Guamas ekskursija

Ceļojums uz Matanzas provinces dienvidu daļu, kas robežojas ar Karību jūru. Pa ceļam pieturvieta Fiesta Campesina fermā, kur audzē krokodilus. Brauciens ar laivu uz "Lagūnas dārgumiem", kas ir lielākie valstī un atrodas Taino ciematā. Gards launags vietējā restorānā. Brīvais laiks pludmalē. Atgriešanās viesnīcā.

Cenas: 89 CUC personai izbrauc no Havanas un atgriežoties Varadero

Cenas izbraukšanai no Varadero atkarīgas no cilvēku skaita

Piezīme: šī vieta atrodas 210 km no Havanas un 140 km no Varadero

Trinidadas pilsētas ekskursija

Pastaiga pa vienu no vecākajām Spāņu atklātajām pilsētām 15.gs. Ar savu īpatnējo arhitektūru Trinidada tiek uzskatīta par Kubas pilsētu - muzeju. Trinidadas vēsturiskais centrs ir labi pazīstams ar tās mākslu, amatnieku ģildēm un ar tradicionālo tās iedzīvotāju viesmīlību. Apskatīsim vēstures muzeju, katedrāli, tabakas ražotni un amatnieku tirgu, kā arī Manaca Iznaga grandiozo savrupmāju Cukura ielejā, kas bija viena no ražīgākajām un ienesīgākajām 19.gadsimta pirmajā pusē. Pusdienas vietējā restorānā.

Cenas: atkarībā no cilvēku skaita

Piezīme: pilsēta atrodas apmēram 335 km no Havanas un 260 km no Varadero

Bellamar alas un Matanzas

Ekskursiju uz Bellamaras alām un Matanzu (Kubas Atēnas), senākais tūristu apskates objekts Kubā un viens no Kubas lielākajiem dabas brīnumiem, pazīstamas ar tās skaistajiem un senajām stalaktītiem un stalagmītiem. Pārgājiens pa Matanzas pilsētu, apskatot La Vigía skvēru, Brīvības parku, tirgus laukumu. Pieturvieta Bacunayagua skata laukumā.

Cena: 50 CUC personai no Havanas un 35 CUC personai no Varadero

Piezīme: Apmēram 110 km no Havanas un 40 km no Varadero pludmales.


Izklaides Cayo Largo salāCool

Atpūtas brauciens ar jahtu

Iekļauts sagaidīšanas kokteilis, siltas pusdienas ar vēžu vai garneļu piedevām, visas dienas garumā darbojas bārs.

Apmeklēsim arī Iguanu salu, būs snorkelēšana, koraļļu rifu skatīšanās, daudz peldēšanās un daudz saules (noteikti jāpaņem līdz pretapdegumu krēms).

* Ekskursijas no Cayo Largo ir nopērkamas tikai un vienīgi salas tūrisma centros.

Naktsdzīve

Discoteca Hotel Pelícano

Šim klubam, kas pieder viesnīcai "Pelicano" piemīt jautra atmosfēra, kuru iemīļojuši ne tikai viesnīcas iemītnieki.

D´Prisa Diego Grillo

Populāra vieta kā vietējiem Kubas Cayo Largo iedzīvotājiem, tā arī daudziem tūristiem, kas vēlas izrauties no savām viesnīcām. Ideāla vieta kādam kokteilim pirms došanās uz disko, vai vienkārši pļāpājot ar draugiem.

Iemīli pasaules burvību ceļojot!

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests