Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Serbija un Melnkalne Serbija un Melnkalne
MELNKALNE
Datums: 
no:  31.10.2013    lidz:  03.11.2013  
Cena no: 309 EurPieteikties ceļojumam
tgd32_liels.jpgJa Jums vārds „Melnkalne” asociējas ar kaut ko mazliet mežonīgu, krāšņas dabas un kontrastu bagātu, kā arī civilizācijas nesabojātu – vietu, kur vasaras brīvdienas varētu pavadīt Drakula, nu, vai vismaz Harija Potera draugu radi, tad ziniet – neesat tālu no patiesības!
Melnkalne, Adrijas jūras pērle, kas ir daudzējādā ziņā unikāla, atrodas tās dienvidu daļā un ietver sevī gan Balkāniem, gan Vidusjūras valstīm raksturīgās iezīmes.

Tiešais lidojums Rīga - Podgorica - Rīga: 199 LVL
31.oktobris: Rīga 06:15 - 08:05 Podgorica
3.novembris: Podgorica 22:00 - 01:50 Rīga

Lidojums + viesnīca + transfērs: 309 LVL

Viesnīca
: The Queen of Montenegro Hotel 4**** http://www.queenofmontenegro.com/eng/index.php
4* viesnīca The Queen of Montenegro atrodas pakalnā pie Bečiči pludmales, trīs km attālumā no Budvas vecpilsētas, kuru ērti var sasniegt gan pa promenādi, kas vijas gar Adrijas jūras krastu, gan ar autobusu, kura pietura atrodas 200 m no viesnīcas. 

Mūsdienīgās istabās atrodams viss teicamai viesu atpūtai: gaisa kondicionieris, kabeļtelevīzija, minibārs, seifs, balkons. Vannas istabā izvietoti tualetes piederumi un fēns. Bezmaksas internets pieejams visā viesnīcā. 

The Show- kitchen restorāns piedāvās bagātīgas bufetes tipa brokastis un vakariņas, kuras varēs nobaudīt arī uz terases. Tavernā Oj –Ha tiek servēti Melnkalnes nacionālās virtuves gardumi, bet restorāna Lokanda elegantajā atmosfērā – visā pasaulē pazīstami ēdieni. Aperatīvu bārs  Zinzula aicina nobaudīt dzērienus gan uz terases ar skatu uz Adrijas jūru, gan ēnainajā viesnīcas iekšpagalmā. 

Viesiem pieejams kazino, iekšējais un ārējais viesnīcas baseins, kā arī viesnīcas pludmale 200m attālumā ar saulessargiem un pludmales krēsliem ( par papildus samaksu). Viesnīcas pludmales restorāns  Pod Murvom šeit piedāvā vieglas uzkodas un dzērienus.

Ekskursiju programma

tgd30_liels1.jpgBudvas, Kotoras, Ņegusi un Cetiņes apskates ekskursija
31. oktobris 08:05 Transfērs no lidostas uz viesnīcu

10:00
Izbraukšana no viesnīcas
 Pirmo dienu Melnkalnē uzsāksim ar Adrijas jūras kūrorta Budvas vecpilsētas apskati. Pēc tam dosimies uz Kotoru – pilsētu, kas atrodas pie tāda paša nosaukuma jūras līča, kas atzīts par vienu no skaistākajiem pasaulē. Kotoras vecpilsēta radīta 12. -14. gs. un ir labi saglabājusies. Ne velti viduslaiku arhitektūras un neskaitāmo kultūras pieminekļu dēl, Kotora ir iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc pusdienām pa veco serpentīnveidīgo ceļu dosimies augšup kalnos, kur apmeklēsim nelielu ciematiņu Ņegusi, kur dzimusi viena no ievērojamākajām personām Melnkalnes vēsturē – valdnieks, bīskaps un dzejnieks Ņegos. Ciematā mums tiks piedāvātas mājās gatavotas uzkodas un glāze vietējā vīna. Pa kalnu ceļu tālāk dosimies uz Cetiņes pilsētu – bijušās Melnkalnes karalistes galvaspilsētu, valsts vēstures un kultūras mantojuma centru. Šeit mēs apskatīsim Karaļa Nikolasa pili.(Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas) 

Cena: 49, - LVL
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, uzkodas Ņegusi ciematā, ieejas maksas objektos 

albania7_liels2.jpgEkskursija uz Albāniju
1. novembris
09:00 Izbraukšana no viesnīcas Šīs ekskursijas laikā būs iespēja apmeklēt Melnkalnes kaimiņvalsti Albāniju, kas lepojas ar bagātu vietējo kultūru un tradīcijām, bet 50 gadus bija izolēta no pārējās pasaules. Mūsu ceļš vedīs gar Adrijas jūras krastu garām pilsētām Petrovac, Bar un Ulciņ- vistālāk uz dienvidiem atrodošos Melnkalnes pilsētu, kurā sajaukušās Eiropas un Austrumu kultūras. Ceļš uz Albānijas robežu tālāk vedīs gar ciematiem, ko pārsvarā apdzīvo albāņi.Pēc robežas šķērsošanas tālāk dosimies uz cietoksni Rozafa, kas uzbūvēts trīs upju ielokā. Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz Skadaras pilsētu, kas atrodas tāda paša nosaukuma ezera krastā. Skadara ir sens tirdzniecības centrs ar viduslaiku cietoksni. Šeit mēs apmeklēsim arheoloģijas muzeju, viduslaiku cietoksni un Bronzas laikmeta apmetnes atliekas. Pirms atgriešanās viesnīcā, nobaudīsim tradicionālas albāņu pusdienas restorānā upes krastā.(Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas) 

Cena: 46, - LVL
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, vietējā gida pakalpojumi Albānijā, pusdienas, ieejas maksa arheoloģijas muzejā un Rozafas cietoksnī  

monte12_liel3.jpgEkskursija “Melnkalnes mežonīgais skaistums “
2. novembris
09:00 Izbraukšana no viesnīcas Šīs dienas ekskursija mūs aizvedīs dziļi Melnkalnes vidienē - ar brīnišķīgiem zaļu mežu klātiem kalniem, straujām upēm un dziļiem kanjoniem. Dodoties kalnos baudīsim brīnišķīgos skatus uz Adrijas jūras piekrasti, pabrauksim garām Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai un turpināsim ceļu pa elpu aizraujošo Morakas upes kanjonu. Viesosimies Morakas klosterī, kam bija nenovērtējama nozīme valsts vēsturē. Virzoties dziļāk Melnkalnes vidienē, sasniegsim vienu no tīrākajām Eiropas upēm Taru, kuras kanjons ir otrais dziļākais pasaulē ( aiz Kolorado). Pēc pusdienām restorānā Ravnjak upes krastā, brauksim uz Durmitora Nacionālo parku, kur apstāsimies pie slavenā Durdeviča Tara tilta. Šeit mums būs neliela pastaiga, pēc kuras dosimies atpakaļceļā.(Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas) 

Cena: 46 LVL 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Morakas klosterī un Durmitora Nacionālajā parkā 

kotor8_liels4.jpgEkskursija pa Kotoras līci
3. novembris
09:00 Izbraukšana no viesnīcas Ekskursija domāta tiem, kas vēlas pavadīt jauku dienu jūrā, izpētot vistālāk uz dienvidiem esošo Eiropas fjordu. Ceļojuma sākumā dosimies uz Tivatas pilsētu pie Kotoras līča, kur iekāpsim kuģītī. Tas mūs vedīs pa brīnišķīgo līci, ko ielenc augsti kalni. Izbrauksim cauri Veriges šaurumam un tālāk gar nelielām piekrastes pilsētiņām – Lepetani, Stoliv, Prcaņ, Muo un Kotorai. Kotoras līča vidū apstāsimies pie mazas saliņas Gospa od Škpjela, lai apskatītu 17. gadsimtā būvētu baznīcu, kura greznota ar slavenā vietējā baroka laika mākslinieka Tripo Kokolja 68 gleznotajām freskām. Turpinājumā dosimies uz Perastas pilsētiņu, kur nobaudīsim pusdienas. Pēc tām tiks dots brīvs laiks.(Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas) 

Cena: 49, - LVL
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Gospa od Škpjela baznīcā 

18:30 Transfērs no viesnīcas uz lidostu  

Ceļojuma cena:
lidojums, transfērs lidosta - viesnīca - lidosta un viesnīca 3 naktis ar brokastīm - 309.00 LVL*
tikai aviobiļete - 199.00 LVL
* - Norādītā cena ir izmantojot divvietīgu viesnīcas numuru. Ja ceļojat viens/a, varam mēģināt Jums atrast istabas biedru vai arī ir jāpiemaksā par vienvietīgu viesnīcas numuru.

Papildus pakalpojumi:
Trīs vakariņas viesnīcā 31.oktobrī, 1.novembrī un 2.novembrī - 30.00 LVL
Ekskursija uz Albāniju - 46.00 LVL
Ekskursija “Melnkalnes mežonīgais skaistums “ - 46.00 LVL
Budvas, Kotoras, Ņegusi un Cetiņes apskates ekskursija - 49.00 LVL
Ekskursija pa Kotoras līci - 49.00 LVL


 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests