Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Francija Francija
PIRENEJU PIEDZĪVOJUMS. PIRENEJU KALNU TAKAS, FONT ROMEU, ANDORA
Datums: 
no:  08.05.2016    lidz:  15.05.2016  
Cena no: 450 EurPieteikties ceļojumam
Ceļojuma ilgums / 8 dienas / visas naktis Font Romeu apartamentos

Ceļojums dabas, kalnu un aktīvas atpūtas mīļotājiem! Pireneji veido dabīgu robežu starp Franciju un Spāniju un tie stiepjas no Atlantijas okeāna līdz pat Vidusjūrai. Pireneju kalnu neaprakstāmais dabas skaistums ir pieejams ikvienam, neatkarīgi no izturības, vecuma un nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība. Vai esat gatavi ļauties piedzīvojumam un vēlaties doties šajā ceļojumā ?!

  

Datumi:
08.05. - 15.05.2016

1. diena

Lidojums Rīga – Barselona plkst. 16:40 – 19 :20.

Tikšanās lidostā ar mūsu pārstāvjiem un transfērs uz Font Romeu (1700 mvjl) – neliela pilsētiņa Pireneju kalnu pašā sirdī, Francijā. Iekārtošanās apartamentos. Vakariņas  BBQ, vīns (uzsauc saimnieki).

2. diena

Diena bez steigas un vairāk ar auto nekā ar kājām. Kalnu kūrortpilsētiņas Font Romeu apskate, Mont Luisas forts, Krusta kalns, no kura paveras brīnišķīgs skats uz apkārtējiem kalniem un ieleju. Neliela pastaiga gar Les Tet upīti, pikniks pie dabas, ciemata ar skanīgu nosaukumu - Nahuja apskate, pastaiga kalnos līdz skaistai viduslaiku kapelai. Nakts apartamentos Font Romeu.

3. diena

Pieskāriens debesīm - pārgājiens uz Austrumpireneju augstāko virsotni Pic Carlit (2921 mvjl). Ilgums aptuveni 7 stundas, bez steigas, bez tehniskām grūtībām. Taču, ja gadījumā kādam šķitīs par grūtu, var nekāpt līdz virsotnei, bet iziet vēl kādu līkumu turpat pa ieleju, gar Pireneju kalnu gleznainajiem ezeriņiem, lai baudītu burvīgos skatus un kalnu ainavu atspīdumu ezeros. Šeit ir 2 trekinga takas – gar 7 ezeriem vai garākā gar 12 ezeriem. Pusdienas pie dabas uz kalnu takas. Relaksēšanās LLO sēravotu termālajos baseinos ar kaskādēm utt. (par papildus maksu). Sēravotu t°37. http://www.bains-de-llo.com Nakts apartamentos Font Romeu.


  

4. diena

Caranca upes kanjons un balkons (Gorges de la Caranca), pārgājiens pa klintīs izcirstām takām, aptuveni 9 km, pacēlums līdz 1000 m. Varenas klintis, neskarta daba, aizraujoši skati. Neaizmirstami iespaidi garantēti.

Libery forts - maza omulīga pasaulīte. Pusdienas un relaksējoša pelde brīvdabas karstajos sēravotos, kas ir hipiju iecienīta atpūtas vieta. Nakts apartamentos Font Romeu.

  

5. diena

Brauciens uz taxfree zonu - Andoras Firstisti, kas atrodas Pireneju kalnos, starp Franciju un Spāniju, un, kas ir viena no mūsu planētas vismazākajām valstiņām (468 km2). Gleznainā aizā atrodas Andoras galvaspilsēta - Andora La Velja. Tā pārsteigs jūs ar savu kultūras bagātību – kalnu upes krastos ir uzcelti ļoti moderni nami, taču saglabājušies arī senie Dievnami. Īpašs azarts pilsētā pārņems tos, kam nav vienaldzīgs iepirkšanās process: smalki un moderni boutique modes preču veikali, tirdzniecības centri un amatnieku privātbodītes. Lielākā daļa veikalu atrodas Av. Meritxell, kuru tamdēļ pamatoti sauc arī par tirdzniecības ielu. No viena pilsētas gala līdz otram pastaigājoties var aiziet nieka 30 minūtēs. Pa ceļam iepirkšanās – piestāsim pie degustāciju veikala/bāra (3 stāvi, šeit var nobaudīt sierus, desas, gaļas un alkaholu, kā arī to visu iegadāties, suvenīri).

  

Aktīvas atpūtas un piedzīvojumu cienītājiem, kā arī visiem, kam ir vēlēšanās izmēģināt ko jaunu - Andoras slavenās Via Ferratas, kas ir pārgājiena un klinšu kāpšanas kombinācija, parasti izbūvētas skaistā un iespaidīgā apkārtnē, un no tām paveras elpu aizraujoši panorāmas skati. Trases ir ar dažādu grūtības pakāpi, tai skaitā arī priekš iesācējiem bez iepriekšējas sagatavotības. Galvenais, lai nav bailes no augstuma ! Tātad tas ir kāpiens klintīs pa speciāli izbūvētām trasēm (ja kāds ir pabijis tepat Siguldas Kaķīškalna piedzīvojumu parkā, tad kaut kas uz to pusi, bet tai pat laikā ļoti atšķirīgi). Andorra Via Ferratas ir bezmaksas (ja nav sava ekipējuma jeb drošības sistēmas, to par papildus maksu piedāvās iznomāt mūsu pārstāvji). http://www.hola-andorra.com/arinsal/english/viaferratagb.html Vakariņas bufetes restorānā (zviedru galds), kur pēc pašu izvēles var ēst, ko vien vēlas un cik vien vēlas (par papildus maksu). Nakts apartamentos Font Romeu.

6. diena

Karkasonas pilsēta-cietoksnis (Carcassonne, UNESCO mantojums, ieeja bez maksas). Ir divas Karkasonas — mūsdienīgā Apakšējā pilsēta ar 46 tūkstošiem iedzīvotāju un uz paugura otrpus Odas upei vēsturiskā Augšējā pilsēta. Augšējā pilsēta — cietoksnis, nepārspēts viduslaiku celtniecības paraugs. Divdesmit gadsimtos daba, māksla un vēstures rats ir veidojuši šo unikālo kompleksu. Ķelti, romieši, vestgoti, Tuvo Austrumu arābi — saracēņi, franki un visbeidzot Francijas karaļi, visi viņi ir pielikuši svētīgu roku Karkasonas ansambļa radīšanai. Ansambļa, ko dēvē arī par Pireneju vārtiem, jo gadsimtu gadsimtos Karkasonai cauri gājušas gan karotāju ordas, gan tirgoņu karavānas, gan svētceļnieku pulki. Augšējo pilsētu apjož divkāršs nocietinājumu gredzens, kas veidots no 5. līdz 13. gadsimtam. Tajā ir 52 sargtorņi, kas mūsdienu cilvēka acīs padara visu šo veidojumu sevišķi interesantu, senas romantikas apdvestu. Apakšējā pilsēta ar neskaitāmiem restorāniem, kafejnīcām, veikaliņiem utt. Pusdienas pa ceļam pie dabas. Nakts apartamentos Font Romeu. 

7. diena

Un atkal pretim debesīm – pārgājiens Pireneju kalnos uz Cambre d'Aze (vidējais augstums 2750 m). Šim kalnam ir trīs virsotnes, divās no kurām pabūsiet - Torre d`Eina (2850 m) un Coll de Nuria (2683 m).  Cambre d'Aze vizuāli izskatās kā bļoda un no šī kalna uz vienu pusi paveras skats uz Franciju, uz otru – Spānija. Ziedošas kalnu nogāzes un čalojošas kalnu upītes, kur ūdens ir tīrs un atsvaidzinošs. Jūs sagaida tiešām debešķīgi panorāmas skati un lepnums par sevi. Atgriešanās Font Romeu. Atvadoties no Pirenejiem - BBQ vakars. Nakts apartamentos. 

  

8. diena

Izbraukšana uz Barselonu. Pa ceļam Monseratas klosteris, klinšu ainavas, pikniks zem Monseratas varenajām klintīm. Vai arī relaksēšanās un atpūta pie Vidusjūras un pikniks. Izlidošana uz Rīgu plkst. 19:55. Ielidošana Rīgā 18.05. plkst. 0:30.

Ceļojuma cena personai: 450 EUR (grupā 4-5 personas)

Cenā ir iekļauts:

 • Transfēri Barselonas lidosta – Font Romeu un izlidošanas dienā uz lidostu;
 • Dzīvošana studijas tipa dzīvoklī ar 2 istabām, virtuvi, vannas istaba ar dušu, WC, veļas mašīna;
 • Divreizēja ēdināšana;
 • Transporta pakalpojumi visa ceļojuma laikā;
 • Ekskursiju programma un mūsu pārstāvja atbalsts visa ceļojuma laikā.

Cenā nav iekļauts:

 • Lidojums līdz Barselonai (Wizzair vai AirBaltic, uz šo vasaru nu jau no 200 Eur/pers.);
 • apdrošināšana (pēc katra paša ieskatiem);
 • ekipējums jeb drošības sistēma Andoras Ferratām - 10 Eur;
 • Llo sēravotu baseini, SPA - 13 Eur;
 • Vakariņas bufetes restorānā (zviedru galds) 5.dienā – ap 15 Eur;
 • Drošības nauda apartamentā - 50 Eur no personas (atkarīgs no cilvēku skaita apartamentā, kopsumma par apartamentu 200 Eur. Prom braucot šo iemaksāto drošības naudu saņem atpakaļ. Tā tiek ieturēta tikai gadījumos, ja ir vērā ņemami zaudējumi - piemēram: izsists logs, saplēsta indukcijas plīts vai tamlīdzīgi. Tas neattiecas uz saplēstu glāzi, šķīvi vai ko līdzīgu. Apartamenti jāatstāj tikpat tīri kā ienākot, pretējā gadījumā papildus maksa 30-50 Eur par tīrīšanu par visu apartamentu.)  

 

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests